Сімейна Фотосесія

Бажаєте проводити зі своїми 👨‍👩‍👧 рідними та близькими більше часу та зміцнити зв’язки між близькими людьми? Потрібно добре попрацювати для того, щоб створити по-справжньому міцну, дружну, і люблячу сім’ю. Це тривала, але досить приємна праця, що приносить свої плоди! Одним із надійних способів згуртувати родину є впровадження сімейних традицій. Будь то вечеря 🍰 всією сім’єю або сімейні поїздки 🚗 куди-небудь, святкування днів народжень 🎂, зустріч Нового року 🎉 та інших свят в колі сім’ї. Навіть просте побажання кожного дня «доброго ранку» і «на добраніч» – це теж традиція. Можна придумати і ще щось більш креативне.Вот про него мне рассказывали. Что очень клевый. Но у него в инженерке группа вроде как раз вт.чт и спорт.группа

У багатьох сім’ях, в різних країнах вже давно склалася чудова традиція – перед великим святами збиратися всією сім’єю на фотосесію 📸. Це не просто фотосесія – це привід зібратися, поспілкуватися, обмінятися новинами в живу, а не за допомогою засобу зв’язку. Подарувати один одному позитивні емоції і “зарядитися” 😀 позитивною енергією.

Зараз вже звикли до цифрової фотографії і зберігати фото на комп’ютері, флешці або в інтернеті. Дуже рідко хто друкує фотографії. Мало у кого є старі-добрі альбоми, які були в нашому дитинстві.

Років 20-30 тому, щоб зробити якісну сімейну фотографію (і не 50-100, а одну – максимум 10) людям доводилося йти в фотосалон, яких в місті було зовсім не багато. Дітей одягали в самі святкові наряди, мами робили зачіски, батьки одягали кращі піджаки. Запрошували братів і сестер, батьків, обов’язково заїжджали за бабусями і дідусями. Сімейна фотографія 📸 була ритуалом, що об’єднує родину, приводом зустрітися з тими членами сім’ї, з якими в повсякденному житті не завжди знаходиш час побачитися. Процес зйомки перетворювався на свято. 

Це пам’ять!

Сьогодні створити таку традицію як «сімейна фотосесія» 👨‍👩‍👧‍👧 набагато простіше, але від цього значущість такого заходу не менше.

Приводів для таких фотосесій багато – дні народження 🎂, ювілеї 🍾 , річниці 🥂, новий рік 🎉 … А можна і просто без приводу. Зробити це традицією і повторювати з року в рік. Друкувати фотографії, робити альбоми.

Важливо не тільки знати історію минулих поколінь, але і вести сучасний літопис своєї сім’ї за допомогою фотографії. Сімейна зйомка – це один з найефективніших інструментів підтримки і зміцнення сім’ї.

У фотостудії “Emotsii” 📸 велика різноманітність локацій (дитячі, велике ліжко, локація з каміном, класична і спортивна локації, прості одноколірні і різноманітні фактурні фони, а також біла циклорама), серед яких Ви можете вибрати будь-яку на свій смак.

Почався новий рік, а з ним і нові мрії, бажання, очікування… То ж чим не привід зібрати всю свою сім’ю і започаткувати нову традицію – сімейну фотосесію? Зробіть це і тоді можна буде сміливо сказати: «кожен рік ми всією сім’єю збираємося на фотосесію, друкуємо фотографії та робимо альбоми». І у Вас завжди буде, що подивитися і згадати зі своїми дітьми, а потім і онуками-правнуками.😀😀😀

Вартість оренди залу від 450 грн / год.
Вартість оренди залу з роботою професійного фотографа від 1150 грн/год.

Телефонуйте за номерами:  097-713-75-15,     095-809-25-73
Або бронюйте на нашому сайті