Публічний договір

Керуючись статтею 641 Цивільного кодексу України, пропонуємо укласти наступний публічний договір:

 

Публічний договір про надання права на користування фотостудією

 

Фізична особа-підприємець Каменчук Анна Валеріївна, яка діє на підставі запису про державну реєстрацію № 20650000000054434 від 03.10.2018 (надалі – Власник), з однієї сторони, та особа, яка прийняла пропозицію укласти Публічний договір про надання права на користування фотостудією (надалі – Користувач), з другої сторони, а разом – Сторони, уклали цей Публічний договір про надання права на користування фотостудією, який є у загальному доступі на сайті фотостудії https://emotsii.com.ua/ та у адміністрації фотостудії (надалі – Договір) про наступне:

 

1. ПРЕДМЕТ ДОГОВОРУ

1.1. Власник надає Користувачу (фізичній або юридичній особі), право на користування Фотостудією «Emotsii», яка розташована в приміщенні № 110-4 за адресою: м. Київ, вул. Срібнокільська, будинок 3-В (надалі – Фотостудія), а також додаткові послуги, в порядку та на умовах, встановлених у Договорі.
1.2. Користувач оплачує отримане право користування Фотостудією та додаткові послуги в порядку і у розмірах, передбачених Договором.
1.3. Про кожне користування Фотостудією Сторони домовляються окремо у порядку, передбаченому умовами Договору, про що складається у письмовій формі окрема додаткова угода до Договору (надалі – Додаткова угода).

 

2. ПОРЯДОК ТА УМОВИ НАДАННЯ ПРАВА НА КОРИСТУВАННЯ ФОТОСТУДІЮ

2.1. Фотостудія працює цілодобово без вихідних виключно за попереднім замовленням.
2.2. Попереднє замовлення Фотостудії здійснюється шляхом погодинного бронювання певного терміну користуванням фотостудією за Користувачем із визначенням обраної зали та переліку кількості та обсягу додаткових послуг із сплатою завдатку у розмірі, встановленому Договором.
2.3. Бронювання здійснюється за телефонами: 0958092573, 0977137515 із подальшим заповненням форми бронювання в електронному вигляді, яку буде вислано на електрону адресу особи, або шляхом заповнення форми ONLINE-БРОНЮВАННЯ на офіційному сайті Фотостудії https://emotsii.com.ua/
2.4. Бронювання за телефоном приймається з 10:00 ранку по 22:00 годину. ONLINE-БРОНЮВАННЯ приймається цілодобово, однак форми, заповнені після 21:00 години обробляються після 10:00 ранку наступного дня.
2.5. Про бажання використати додатковий реквізит із колекції Фотостудії та про необхідність використання душу зазначається Користувачем при бронюванні.
2.6. Після отримання від адміністрації Фотостудії підтвердження, що таке бронювання можливе із визначенням суми завдатку, Фотостудія вважається попередньо замовленою Користувачем з моменту отримання Власником визначеної суми завдатку.
2.7. Не менше ніж за 5 (п’ять) днів до настання попередньо замовленого терміну користування Фотостудією Сторони можуть перенести попередньо замовлений термін на інші години або на інший день, за наявності вільного часу.
2.8. У випадку відмови Користувача від користування Фотостудією в обумовлений у попередньому замовленні термін сума сплаченого завдатку Користувачу не повертається.
2.9. Під користуванням Фотостудію розуміється виключно її використання для проведення фото та відео зйомок.
2.10. У Фотостудії ведеться постійне відео спостереження.
2.11. Адміністрація фотостудії не несе відповідальності за збереження особистих речей відвідувачів Фотостудії.
2.12. На всій території Фотостудії забороняється:

 • перебування будь-яких тварин без погодження з адміністрацією Фотостудії;
 • куріння, вживання алкоголю та наркотичних речовин;
 • перебування осіб у стані алкогольного або наркотичного сп’яніння.

2.13. Використання відкритого вогню, в тому числі запалювання свічок, можливе лише за погодження з адміністрацією Фотостудії і у безпосередній присутності представника адміністрації Фотостудії.
2.14. В робочих залах, де знаходяться локації для фото та відео зйомок забороняється:

 • заходити за обмежувальну стрічку циклорами без погодження з адміністрацією Фотостудії;
 • пересувати великі деталі інтер’єру локацій без погодження з адміністрацією Фотостудії;
 • використовувати легкозаймисті, фарбуючі, забруднюючі, сипучі речовини, в тому числі крупи, конфетті, будь-які речовини дрібної фракції, без погодження з адміністрацією Фотостудії;
 • вживати їжу, окрім випадків, коли вживання їжі є об’єктом зйомки;
 • знаходитись у верхньому одязі, окрім випадків, коли верхній одяг є об’єктом зйомки;
 • знаходження у вуличному (не змінному) взутті, за виключенням, якщо взуття є чистим, сухим і вдягненим у бахіли (які безкоштовно надаються Фотостудією).

2.15. Право на користування Фотостудією надається на підставі підписаної Додаткової угоди до Договору після 100 % оплати.
2.16. Для підписання Додаткової угоди Користувачем – фізичною особою надається паспорт громадянина України або інший документ з відміткою про реєстрацію місця проживання, а представником Користувача – юридичної особи надається документ, що підтверджує повноваження на підписання додаткової угоди та документ, що посвідчує особу.
2.17. Мінімальний час користування Фотостудією – 1 (одна) година.
2.18. Початком користування Фотостудією Користувачем є перша хвилина першої заброньованої Користувачем години незалежно від того чи розпочалось фактичне користування Фотостудією Користувачем, чи ні.
2.19. Час, витрачений на підписання Додаткової угоди та на ознайомлення з цим Договором, не компенсується Фотостудією, тож рекомендується приходити до Фотостудії за 10 – 15 хвилин до початку заброньованого часу.
2.20. Час, витрачений на переодягання, створення іміджу, підготовки об’єкту зйомки, створення композиції, налаштування обладнання, перерви на відпочинок, прибирання, приведення локацій до стану, в якому вони були на момент початку користування Фотостудією, змивання гриму, прийняття душу, зворотнього переодягання тощо – входять до оплаченого часу за користування Фотостудією, тож рекомендується його ретельно прораховувати при бронюванні часу та завчасно припиняти процес зйомки.
2.21. При необхідності і за наявності у Фотостудії такої можливості термін користування Фотостудією може бути подовжено із доплатою за додатковий час згідно встановлених цін Фотостудії. Мінімальний строк, на який може бути подовжено термін користування Фотостудією – 30 хвилин.
2.22. Фактичним закінченням користування Фотостудією є закінчення користування всіма приміщеннями Фотостудії, окрім холу Фотостудії. У випадку фактичного закінчення користування Фотостудією Користувачем після закінчення оплаченого часу Користувач повинен компенсувати Фотостудії збитки, пов’язані із затримкою у наданні Фотостудії у користування іншим Користувачам.
2.23. Сума оплати не зменшується у випадку запізнення та/або завчасного закінчення користуванням Фотостудією.
2.24. У разі, якщо прибирання здійснюється працівниками Фотостудії, приміщення робочого залу, де проводилась зйомка, необхідно звільнити щонайменше за 10 хвилин до закінчення оплачуваного часу.
2.25. До вартості права на користування Фотостудією включено:

 • питну воду, каву та чай;
 • гримерку;
 • робочу залу, де знаходяться локації для фото та відео зйомок;
 • додатковий реквізит із колекції Фотостудії;
 • студійне обладнання;
 • шампунь, гель для душу, чистий рушник.

2.27. Фотостудія безпосередньо не надає послуги візажистів, стилістів, асистентів та відеоопреаторів, однак створює належні умови і надає можливість для надання таких послуг на території Фотостудії за рахунок Користувачів і, за потреби, сприяє у пошуку відповідних фахівців.
2.28. Фотостудія надає послуги фотографа за додаткову оплату згідно встановлених цін Фотостудії.
2.29. Разом з Користувачем у фотостудії можуть бути присутні одночасно не більше 5 (п’яти) осіб. Більше 5 (п’яти) осіб можуть бути присутні одночасно в Фотостудії лише за попереднього погодження із адміністрацією Фотостудії за додаткову оплату згідно встановлених цін Фотостудії.
2.30. На момент закінчення користування Фотостудією Користувач зобов’язаний забезпечити повернення реквізиту та обладнання на місце, де вони знаходились на момент початку користування Фотостудією, а також чистоту та порядок, які були на момент початку користування Фотостудією.
2.31. Користувач гарантує дотримання порядку та умов надання права на користування Фотостудію усіма особами, яких він запросив на зйомку.

3. ЗАГАЛЬНА ВАРТІСТЬ

3.1. Загальна вартість права на користування Фотостудією складається із вартості однієї години користування Фотостудією помноженою на кількість годин користування Фотостудією Користувачем, а також із вартості додаткових послуг на день внесення Користувачем завдатку.
3.2. Вартість однієї години користування Фотостудією та вартість додаткових послуг встановлюється Власником і зазначається ним в цінах.
3.2. Ціни розміщені на офіційному сайті Фотостудії https://emotsii.com.ua/uk/ціни/

4. ПОРЯДОК РОЗРАХУНКІВ

4.1. Кожне користування Фотостудію оплачується Користувачем у повному обсязі шляхом передачі адміністрації Фотостудії готівкових коштів або шляхом переводу грошових коштів у безготівковій формі на банківський рахунок Власника за реквізитами, зазначеними у Договорі.
4.2. При попередньому замовленні Фотостудії Користувач сплачує Власнику завдаток у розмірі 50 % від загальної вартості права на користування Фотостудією.
4.3. До початку користування Фотостудією Користувач зобов’язаний повністю оплатити право на користування Фотостудією та додаткові послуги.

5. ФОРС-МАЖОР

5.1. Сторони не несуть відповідальність за повне або часткове невиконання своїх зобов’язань у випадку настання форс-мажорних обставин, а саме: пожежі, стихійного лиха, військових дій, терористичних актів, блокад і страйків тощо, а також за умови, чи інші, незалежні від волі Сторін обставини, якщо ці умови та/чи обставини безпосередньо вплинули на невиконання зобов’язань за цим Договором.

6. ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ СТОРІН

6.1. У випадку не надання Користувачу з вини Власника попередньо замовленої Фотостудії у користування у погоджений Сторонами термін Власник повертає отримані від Користувача грошові кошти, якщо Сторони не погодять інший термін користування Фотостудією.
6.2. За використання Фотостудії не за призначенням та/або із порушенням законодавства України, окрім наслідків, передбачених законодавством, Користувач сплачує Власнику штраф у розмірі 5 000 (п’ять тисяч) грн. із одночасним припиненням користування Фотостудією без повернення сплачених коштів.
6.3. За не виконання Користувачем своїх обов’язків, передбачених п.п. 2.30. Договору, Користувач сплачує Власнику штраф у розмірі 100 (ста) грн.
6.4. Користувач бере на себе матеріальну відповідальність за збитки, завдані Фотостудії як своїми діями (бездіяльністю), так і діями (бездіяльністю) осіб та тварин, яких він запросив на зйомку.

7. СТРОК ДІЇ ДОГОВОРУ

7.1. Цей Договір вступає в силу для Сторін з моменту прийняття Користувачем пропозиції його укласти.
7.2. Попереднє замовлення Фотостудії у порядку та на умовах, зазначених у Договорі, та/або сплата завдатку, та/або підписання Додаткової угоди, та/або оплата права на користування Фотостудією чи додаткових послуг, та/або фактичний початок користування фотостудією – є повним і безумовним прийняттям пропозиції укласти цей Договір на умовах, визначених даним Договором.
7.3. Договір діє до повного виконання Сторонами своїх зобов’язань по Договору.

8. ПРИКІНЦЕВІ ПОЛОЖЕННЯ

8.1. Даний Договір є публічним договором в розумінні статті 633 Цивільного кодексу України.
8.2. Власник є платником єдиного податку та не є платником податку на додану вартість.

9. РЕКВІЗИТИ ВЛАСНИКА:

Фізична особа-підприємець
Каменчук Анна Валеріївна
Запис про державну реєстрацію
№ 20650000000054434 від 03.10.2018
м. Київ, вул. Срібнокільська, будинок 3-В,
приміщення № 110-4, Фотостудія «Emotsii»
рахунок 26008050331133
в АТ КБ «ПРИВАТБАНК», МФО 305299
Код отримувача 3030019448

https://emotsii.com.ua/
E-mail: fotostudiiaemotsii@gmail.com
Тел.: 0958092573, 0977137515