Про фотостудію

Нова інтер’єрна фотостудія на лівому березі, зовсім поруч з станцією метро Позняки, відкрила свої двері для Вас, шановні гості. До нас легко дістатися будь-яким видом транспорту: громадським транспортом або автівкою, для якої Ви завжди знайдете місце для паркування.

Для втілення Ваших мрій і задумів, кожний зал нашої фотостудії забезпечений професійним обладнанням. Імпульсне і постійне світло, софт-бокси, октобокси, рефлектори.

Крім того, нашою фотостудією надаються послуги з предметної та рекламної фотозйомки, для чого наявне все необхідне професійне обладнання, а також навички та вміння нашого фотографа.

НАШІ ЗАЛИ

 

img alt

ЗАЛ №1

Цей зал підходить для фотосесій на будь-який смак. Будь-то сімейна або дитяча, чутлива жіноча або брутальна чоловіча фотосесія, фотосесія вагітності або фотосесія для портфоліо. Різноманітність локацій сприяє втіленню будь-яких образів.

ЗАБРОНЮВАТИ

 

 

ЗАЛ №2

Інтер’єр та локації цього залу підібрані таким чином, щоб Ви могли проводити фотосесії у будь-якому жанрі: фотосесії новонароджених, дитячі та сімейні фотосесії, фотосесії вагітності та love story, портретні, fashion та гламур зйомки, зйомки для каталогів та реклами. Наявність змінних фонів та циклорами розширюють грані фантазії фотографів та моделей.

ЗАБРОНЮВАТИ
img alt

ЗАБРОНЮВАТИ СТУДІЮ